Zaujímavé linky tém programu Rádia 7:

 
 

digitalnestrategie.sk

  ​„Aby ľudia v digitálnom svete našli Ježiša, rástli vo vzťahu s ním a zdieľali svoju vieru s inými.“

Mamproblem.sk
Stránka, prostredníctvom ktorej ponúkame radu a e-koučing ľuďom, ktorí zápasia v rôznych oblastiach svojho života: napr. so závislosťami, problémami vo vzťahoch, s financiami, osamelosťou, stratou blízkej osoby a podobne. 

EveryStudent.sk
Stránka určená pre ľudí, ktorí ešte neveria v Boha, ale ich zaujíma, kto Boh je a o čom je kresťanská viera. Ponúkame im bezpečné a anonymné miesto na skúmanie ​otázok ​o viere, živote a vzťahoch (nielen) pre mladých.

HladamBoha.sk
Stránka pre ľudí, ktorí chcú nadviazať s Bohom vzťah alebo tak už urobili v minulosti. Užívateľov prevádzame štyrmi interaktívnymi krokmi, ktoré im ukazujú základné body kresťanstva, a taktiež im pomáhame v ďalšom rozvoji prostredníctvom zaujímavých blogových článkov. 

Kurzy.HladamBoha.sk
Stránka ponúkajúca online kurzy o Bohu a duchovnom raste. Účastníkom kurzu sa venujú tzv. e-koučovia, ktorí ich pomocou podnetných otázok vedú k hlbšiemu zamysleniu sa nad jednotlivými témami.  ​

ZaciatkysBohom.sk
Webstránka pre tých, ktorí práve odovzdali svoj život Ježišovi. Okrem zaujímavých článkov im ponúka aj možnosť odoberať rôzne emailové série (napr. Štartovací balíček, Nestresuj, Evanjelium podľa Jána, Podaj ďalej), ktoré im pomáhajú v duchovnom raste.

Ucenik.sk
​Stránka pre kresťanov, ktorí túžia nasledovať Ježiša a napĺňať jeho „Veľké poslanie“. Ponúka im informácie, stratégie a zdroje, ktoré im môžu pomôcť v duchovnej multiplikácii: zdieľaní svojej viery s ľuďmi, ktorí ju budú odovzdávať ďalším.